דיאגנוסטיקה

מרכז שירות גיל-רם בע"מ

מרכז שירות גיל-רם מוסך מאזדה פורד בכרמיאל מכונאות רכב – חשמל ומיזוג רכבים – פחחות וצבע – מצברים . כדי לטפל בדגמי הרכב החדישים ביותר יש צורך בידע נרחב ובניסיון רב, לא רק במכונאות רכב אלא גם במחשבים. כי הרכבים של היום פועלים על מחשב, שמרכז את השליטה על המערכות השונות שברכב. לשם כך הוקצה תחום התמחות נפרד: תחום הדיאגנוסטיקה.

לכן, המוסך הטוב ביותר לטיפול ברכב שלכם, הוא מוסך שיש בו מחלקה מיוחדת שתוכל לאבחן ולטפל בכל תקלה. רצוי שמוסך זה יהיה מוסך מורשה מטעם יבואן הרכב שלכם, על מנת שיוכל להעניק לרכב את הטיפול המתאים לו בדיוק.

מרכז שירות גיל-רם מוסך מאזדה פורד בכרמיאל הינו מוסך מורשה לטיפול ברכבי פורד ומאזדה בו תוכלו למצוא מחלקת דיאגנוסטיקה מתקדמת, שתאבחן כל תקלה ותטפל ברכב שלכם במיומנות, במהירות ובמקצועיות.

אנו במרכז שירות גיל-רם נדאג שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של מוסך מורשה מטעם יבואן רכבי פורד ומאזדה.

  • אנו פועלים באישור משרד התחבורה ותחת פיקוחו, כך שבכל בעיה או מענה, יש לכם אל מי לפנות.
  • אנו מחויבים לרכוש את כל הידע המקצועי שלנו מיבואן רכבי פורד ומאזדה לארץ. ידע זה הוא שמאפשר לנו לטפל בכל הרכבים של פורד ומאזדה, מכל הדגמים ושנות הייצור, ולהעניק לכל רכב טיפול בדיוק "לפי הספר", המותאם עבורו.
  • מחלקת הדיאגנוסטיקה לרכב שלנו, כמו כל מחלקה אחרת במוסך, מצוידת במכשור מתקדם ובמיטב הטכנולוגיה. טכנולוגיה זו היא שמאפשרת לנו לאבחן כל תקלה ברכב ביעילות ובמהירות, ולהעניק לרכב שלכם את הטיפול הטוב ביותר.
  • כמוסך מורשה אנו מחויבים לשלוח את כל עובדינו להשתלמויות תקופתיות. גם עובדי מחלקה זו עוברים השתלמויות, הן מטעם יבואן הרכב והן מטעם גורמים מקצועיים נוספים.
  • בכל תיקון שאנו מבצעים אנו מחויבים לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד.
  • אצלנו כל עבודה מתומחרת מראש, בהתאם לשעות העבודה שהושקעו בה והחלפים שהוכנסו לרכב. כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם מקבלים שירות אמין ומחיר שנקבע מראש.

צור קשר

נא להשאיר פרטים ונציג שירות יחזור אליכם בהקדם

מרכז שירות גיל-רם בע"מ